that site https://www.bookhave.com.additional resources noob factory watches.here are the findings https://www.headreplica.com/.Up To 60% Off https://www.salerolexcopies.com.my sources https://www.uhrenreplik.com/.find out here replica rolex watches.More hints fakewatches.resource https://www.replicawatches1for1.com/.have a peek at this web-site replica watches.discover here watch-armani.com.navigate to this web-site movieswatches.Different Manufacturers replica watches.official source educationwatches.High Quality https://www.dpatekphilippe.com/.visite site cdomegawatches.you could check here businessfranckmuller.best quality hublot mp-05 laferrari replica india.shipping https://www.furniturewatches.com.website link www.lawtagheuer.com.

Skvělá zábava a zážitek pro celou rodinu!

Nebojíme se výšek

Hlavou dolů? Žádný problém ...

Historie rodu Alešů sahá hluboko do minulosti. Bohužel pátrání po předcích není nic jednoduchého vzhledem ke kočovnému způsobu života. Jedna ze zmínek sahá do roku 1863, kdy žádal Jan Aleš o udělení licence k provozování provazochodectví a jiných gymnastických disciplín. V jeho šlépějích pokračoval i jeden z jeho synů Ondřej Aleš, majitel cirkusu Aleš. Ondřej měl několik dětí a z nich dva mají pokračovatele i dnes. Jsou to potomci jeho synů Antonína a Josefa. V období socializmu byl několikrát stejně jako ostatní znárodněn a přestože pokaždé svůj podnik obnovil, již nedosáhl velikosti před znárodněním, kdy se mohl pochlubit například tím, že jako jeden z mála vlastnil také šelmy. Po znárodnění byl nucen změnit také název na Orient. Ondřejův syn Antonín Aleš založil podnik Barlay a druhý mladší syn Josef si zakládá cirkus Apollo.

Jméno Aleš se vyskytuje také v české filmografii. Šapito cirkusu Aleš se objevuje společně s Karolínou, Antonínem , Annou a Josefem Alešovými po boku Jaroslava Marvana a Vlasty Buriana ve slavném filmu Ulice zpívá.
O něco později hraje v několika epizodách seriálu Pan Tau, Josef Aleš a jeho děti.

Současnost cirkusu Arlet

Ke jménům Antonín Aleš a Josef Aleš se také váží současní majitelé cirkusu Arlet. Josefův syn Jan Aleš v roce 1993 mění jméno na cirkus Andres. Tento podnik je ale z rodinných důvodů jeho nejstarší syn Jan Aleš ml. nucen opustit a se svou ženou Kristýnou vytváří novou tvář cirkusu putujícího pod jménem Aleš - Cirkus Arlet. Jeho žena Kristýna je vnučkou Antonína Aleše. Ta se po získání magisterského, vysokoškolského titulu opět vrací ke svým kořenům - k cirkusu. Jan Aleš ml. se již u cirkusu svých rodičů věnuje zejména výcviku zvířat, fríských a lipických koní, velbloudů, lam, tygrů a lvů. Láska ke zvířatům a zejména šelmám mu zůstala a i u svého cirkusu tak nabízí divákovi například jednu z největších šelmích show ve střední Evropě – vystoupení 7 šelem – bengálských tygrů a afrických lvic.

Nadcházející generaci cirkusu Arlet představují sourozenci Jeníček, Toníček a Kristýnka Alešovi, kteří po svém otci zdědili především lásku a obdiv ke zvířatům.

                                           

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se budete dobře bavit a odcházet s pocitem, že cirkus Arlet budete chtít opět navštívit. Přejeme Vám příjemnou zábavu pod šapitó cirkusu Arlet!