that site https://www.bookhave.com.additional resources noob factory watches.here are the findings https://www.headreplica.com/.Up To 60% Off https://www.salerolexcopies.com.my sources https://www.uhrenreplik.com/.find out here replica rolex watches.More hints fakewatches.resource https://www.replicawatches1for1.com/.have a peek at this web-site replica watches.discover here watch-armani.com.navigate to this web-site movieswatches.Different Manufacturers replica watches.official source educationwatches.High Quality https://www.dpatekphilippe.com/.visite site cdomegawatches.you could check here businessfranckmuller.best quality hublot mp-05 laferrari replica india.shipping https://www.furniturewatches.com.website link www.lawtagheuer.com.

Naše zvířátka

Návštěvnící cirkusu Arlet mají možnost si každý den od 10 hod prohlédnout naše zvířátka. Vstup do cirkusového zooparku se zavírá 1 hodinu před vystoupením. Mezi naše čtyřnohé svěřence patří například fríští koně, appaloosy a paint horse, minihorse a shetlandští poníci, lamy alpaky, barevní oslíci, jednohrbí velbloudi - tzv. dromedáři, burští kozlíci, němečtí špici nebo klokani. Všechna naše zvířata mají k dispozici boxy a výběhy odpovídající českým i evropským normám, boxy jsou podestlány pilinami, slámou. Samozřejmostí je plnohodnotná strava a zabezpečení veterinární péče. Důkazem dobrých podmínek, ve kterých jsou zvířátka držena, může být například několik odchovů mláďat tygrů, lvů a tigonů, oslů, koní nebo poníků.

Zajímavostí našeho cirkusu byl v minulosti dlouholetý chov šelem a to tygrů bengálských a lvů. Obě tyto šelmy pohlavně dospívají a množí se kolem 3-5 roku. Každá z našich šelem spořádá okolo 8 kg hovězího masa denně, jeden den v týdnu mají půst. Jejich jídelníček doplňují vajíčka a mléko. Tygři na rozdíl od lvů milují vodu. Jejich průměrný věk je v přírodě 14 let, v zajetí se mohou dožít i 30 let.

Nám se podařilo odchovat několik exemplářů bengálského tygra ve vzácné zlaté barvě. Pouze u bengálských - indických tygrů se může narodit mládě v několika barevných variantách. A to je barva bíla s černými pruhy, barva čistě bílá bez pruhů a právě barva zlatá nebo-li golden tabby.

Velmi vzácně se mohou nakřížit také tygři a lvi mezi sebou. Právě u nás se podařilo odchovat několik mláďat tzv. tigonů, neboli tygrolvů, kdy matkou je lvice a otcem je tygr. Narození tigonů je velmi vzácnou a zřídkakdy viděnou událostí. Potomek dosáhne maximálně velikosti toho menšího z rodičů. Před několika lety byl tigon také v Německu a Velké Británii. Dnes jsou poslední jedinci pouze v Austrálii a a ti od nás žijí v Arabských Emirátech.

Pokud je otcem lev a matkou tygřice, pak se mládě nazývá ligr.  Dosahuje obřích rozměrů a je největší kočkovitou šelmou na světě.